Irk Transferi Nasıl yapılır? (Nation Transfer - NT)

AfterKo

Administrator
Yönetici
Mesajlar
145
Tepkime puanı
9
Puanları
18
Merhaba değerli AFTERKO Oyuncuları,

Öncelikle Daha iyi bir videolu anlatım için Nation Transfer Rehberimizi izleyebilirsiniz.Veya Aşağıda ki adımları uygulayabilirsiniz.Bu işlemi gerçekleştirmek için Friend de kayıtlı olan herkesi siliyoruz
Üzerinizde mevcut görev var ise iptal ediyoruz
Ve klandan çıkıyoruz.


İlk olarak bize Irk değiştirmek için gerekli olan item 'Nation Transfer' itemidir. Power Up Store’dan alabilirsiniz. Aynı zamanda pazarda da alınıp satılabilen bir PUS itemi olduğu için pazardan da bu itemi bulabilirsiniz.

Bu itemi aldıktan sonra Maradonda bulunan skill açtırma NPC'si [Grand Merchant] Kaishan'a gidiyoruz.Mousenin sağ tuşuyla tıklayıp Npcyi açıyoruz

1-Npcyi açtıktan sonra 4.sırada bulunan 'Submission Of The Exile Application Form' seçeneğine tıklıyoruz
-Çıkan 2 seçenekten 'Submit' olanına tıklıyoruz ve 'confirm' diyoruz
-Tekrar çıkan 2 seçenekten Yes e tıklıyoruz ve itemi kırdırmış oluyoruz

2-Tekrardan [Grand Merchant] Kaishan] Npcsine giriyoruz 6.sırada bulunan 'Transferring Nation'Seçeneğine tıklıyoruz

-Çıkan 2 seçenekten 'Request Nation Transfer' e tıklıyoruz ve confirm dedikten sonra gelen ekrandan karakterlerinizin cinsiyetlerini ve tiplerini değiştirebiliyorsunuz. Son olarak Confirm diyerek işlemi bitirebilirsiniz.

Disconnect yazısının ardından oyuna tekrar girdiğinizde oyunu yeni ırkta oynamaya başlıyorsunuz. Oyuna başladıktan sonra skill barınızı tekrar dizmeniz gerekiyor. Bunun dışında yapılacak herhangi bir işlem yok. Yeni ırkınızda oynamaya başlayabilirsiniz.
 
Üst Alt